Pomáhame osamelým, opusteným matkám v núdzi. Mnohokrát sa dostanú do nepriaznivej situácie nie svojou vinou, a postarať sa o nevinné dieťatko v dnešnej dobe bez podpory rodinných príslušníkov alebo cudzej pomoci je veľmi náročné, pre niektoré opustené mamičky až nemožné.

Pomáhame rodinám, kde je dieťatko alebo dieťa mentálne alebo telesne postihnuté, onkologický pacient. Tieto deti potrebujú niekedy 24 hodinovú opateru, finančne náročné liečby, ktoré rodičia len ťažko vedia zabezpečiť, niekedy vôbec.

K ľuďom najviac ohrozeným chudobou bezpochyby patria osamelý seniori. Z nízkych dôchodkov veľakrát im nezostane ani na jedlo či lieky. Ich životná úroveň je veľmi nízka, a príchodom pandémie sa to len zhoršuje.

V našom projekte podporujeme siroty, deti z extrémne chudobných rodín žijúcich pod hranicou chudoby, deti so zdravotným postihnutím ( mentálne, fyzické postihnutie ) a deti so špeciálnymi potrebami.


© 2021 Nezisková organizácia | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky